•  
  •  
  •  

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

ДО УВАГИ

ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ, НАУКОВИХ УСТАНОВ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ,

ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ГРОМАДСЬКИХ ОБЄДНАНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

 

За рішенням Комісії з питань вищого корпусу державної служби на її засіданні можуть бути присутніми представники державних органів, наукових установ, навчальних закладів, засобів масової інформації, громадських об'єднань та міжнародних організацій.

Відповідне рішення приймається Комісією на основі звернення зазначених вище органів, об'єднань, установ і організацій або за пропозицією будь-якого члена Комісії.

Звернення або пропозиція з клопотанням щодо такої участі, можливості проведення відповідними представниками відео- і фотозйомок, а також аудіозапису подається до Комісії не пізніше ніж до 14 години 00 хвилин дня, що передує початку відповідного засідання.

У виключних випадках Комісія може прийняти рішення про присутність на своєму засіданні представників державних органів, наукових установ, навчальних закладів, засобів масової інформації, громадських об'єднань та міжнародних організацій без дотримання форми і строків звернення, зазначених у цьому пункті.

Комісія може прийняти мотивоване рішення про позбавлення права бути присутніми на її засіданні зазначених представників, якщо вони перешкоджають його проведенню.