•  
  •  
  •  

Голова НАДС

 

Ващенко Костянтин Олександрович

Голова Національного агентства України з питань державної служби

 

Народився 24 жовтня 1972 року у м. Тула (Російська Федерація).

У 1995 році з відзнакою закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка, у 1998 році – Північно-Західну академію державної служби РАДС (м. Санкт-Петербург).

Доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Заслужений економіст України.

Автор понад 120 наукових праць.

Має значний досвід роботи в органах виконавчої влади. Пройшов шлях від спеціаліста І категорії до керівника центрального органу виконавчої влади.

У 2001 – 2003 роках працював на посадах начальника управління, заступника директора держдепартаменту з питань молодіжної та сімейної політики Державного комітету у справах молоді, спорту і туризму, першого заступника Голови Державного комітету України у справах сім'ї та молоді.

З 2003 по 2014 роки обіймав посади першого заступника Голови Державного комітету у справах сім'ї та молоді, Голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, радника Прем`єр-міністра України, заступника Міністра праці та соціальної політики, першого віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України.

2 липня 2014 року розпорядженням Кабінету Міністрів України призначений Головою Національного агентства України з питань державної служби.

Державний службовець І рангу.

Поєднуючи роботу в органах виконавчої влади з науково-педагогічною і науковою діяльністю у 2001 – 2012 роках працював в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, з 2008 року – у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Голова експертної ради з державного управління Міністерства освіти і науки України, член Наглядової ради Національної академії державного управління при Президентові України, член Координаційної ради з питань реформування державного управління.

Член редакційних колегій 9 наукових видань з питань державного управління.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови, Грамотою Головного управління державної служби України, відзнаками Національної академії педагогічних наук України та відомчими нагородами.

Одружений. Виховує сина.