• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Стародубцев Олександр

Стародубцев Олександр
Голова НАДС

Народився в Харкові в 1979 р та закінчив Харківський національний університет "ХПІ" у 2002 р. Після переїзду до Києва працював на фондовому ринку, де зробив кар'єру від фахівця бек-офісу до керуючого партнера української філії мультинаціональної компанії.

Під час Революції Гідності разом з друзями створив громадську ініціативу Відкритий Університет Майдану.

Відразу після революції почав громадський рух за реформування сфери державних закупівель, яка з часом отримала назву «Prozorro».

У 2015 - 2017 роках приєднався до команди Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в якості директора Департаменту регулювання публічних закупівель. Менш ніж за рік була розроблена нова електронна система, прийняте все необхідне законодавство та всі стейкхолдери були навчені і підготовлені до переходу на повністю електронну систему закупівель.

У 2016 році «Prozorro» була визнана у всьому світі, вигравши кілька світових нагород та стала надихаючим прикладом для інших реформ в Україні.

Останнім часом  займався просуванням реформи державної служби та активно співпрацював з НАДС у якості консультанта із запровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами PoClick (HRMIS).

Закінчив програму МВА в Києво-Могилянській Бізнес-Школі. В 2017-2018 роках проходив навчання в Стенфордському Університеті за програмою Ukrainian Emerging Leaders Program.

Одружений. Виховує сина та доньку.