Антикорупційну програму Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік розроблено на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції».

Антикорупційною програмою визначаються конкретні кроки для запобігання та мінімізації порушень працівниками НАДС, його територіальних органів та установ, що належать до сфери його управління, норм законодавства, а також передбачається перегляд та удосконалення відповідних нормативно- правових та нормативно-розпорядчих актів у разі неврегульованості або недостатньої врегульованості адміністративних процедур: див. тут (додатки 1-3).

Відповідно до Порядку підготовки антикорупційних програм рішенням Національного агентства питань запобігання корупції погоджено антикорупційну програму Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік: див. тут.

Враховуючи пропозиції Національного агентства з питань запобігання корупції до антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік внесено зміни: див. тут.


План роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби на 2019 рік: див. тут.

План роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік: див. тут.


Звіт Національного агентства України з питань державної служби
щодо прогресу в реалізації антикорупційних ініціатив до Міжнародного дня боротьби з корупцією: див. тут.