• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Воркшопи, тренінги, відкриті лекції для молоді

Воркшопи, тренінги, відкриті лекції для молоді, в яких брали участь працівники Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби протягом 2023 року


Дата проведення

Назва заходу

Вихідні дані про організаторів (співорганізаторів) заходу, місця та форма проведення

Результат участі 

 

 

 

 

10.04.2023

ProKrym: державна політика реінтеграції Криму

Освітня онлайн-платформа Зрозуміло! розробила онлайн-курсу з підвищення кваліфікації для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування щодо окремих аспектів державної політики з питань деокупації і реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополь «ProKrym».

Співробітники Центру успішно пройшли онлайн-курс обсягом 0,2 кредиту ЄКТС/ 6 академічних годин та отримали сертифікат щодо стратегічних пріоритетів державної політики деокупації та реінтеграції АР Крим та м.Севастополь.

03.04.2023

День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

НАДС, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління, фахівці U-LEAD з Європою та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).


Учасники заходу ознайомились з основними напрямами діяльності та технічними можливостями Центру оцінювання. Зокрема, щодо стандартів дотримання безбар'єрності і забезпечення рівних можливостей, які реалізовано у Центрі оцінювання.

Підсумком зустрічі стало проходження учасниками заходу пробного тестування на знання загального законодавства України.

17.02.2023

Тренінг від тренерів Міжнародної організації з міграції «Перша психологічна допомога та кризова інтервенція».

НАДС, Вища школа публічного управління, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління м. Київ; online (платформа Zoom).

У рамках впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою дружиною Президента України - Оленою Зеленською, для фахівців НАДС, Вищої школи публічного управління, Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління організовано проведення тренінгу «Перша психологічна допомога та кризова інтервенція».

Учасники поспілкувалися з тренерами Міжнародної організації з міграції.

Тривалість тренінгу - 4 години. Після проходження тренінгу учасники отримають електронний сертифікат про участь (впродовж 14 днів після тренінгу).

14.02.2023

День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби в рамках Promo Day в НАДС для слухачів Зимової наукової школи


НАДС, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління, Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби КНУ ім. Т. Шевченка спільно з Навчально-науковим інститутом права; м. Київ; очно-дистанційна (платформа Zoom).


Учасники поспілкувалися з керівниками структурних підрозділів НАДС, отримали відповіді на актуальні для себе запитання. Зокрема, про фахівців, яких чекають на держслужбі, про переваги у роботі в публічному секторі, організацію стажування в ЦОВВ та особливості призначення на посади, щодо процедур оцінювання результатів службової діяльності, перспектив реформи оплати плати на держслужбі, знайомились із технічними можливостями оновленого Центру оцінювання кандидатів на посади держслужби. Зокрема, щодо стандартів дотримання безбар'єрності і забезпечення рівних можливостей, які реалізовано у Центрі. Підсумком зустрічі стало проходження студентами пробного тестування на знання загального та спеціального законодавства України.

07.02.2023

Зустріч Голови НАДС           Н.Алюшиної із в.о. Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє та командою ПРООН

НАДС, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління м. Київ;

Голова НАДС виокремила серед пріоритетів спільні проєкти з підготовки управлінців для роботи на деокупованих територіях, формування безбар’єрності на робочому місці публічного службовця, формування іміджу.

Голова НАДС особисто ознайомила гостей із можливостями Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

31.01.2023

Зустріч Голови НАДС           Н.Алюшиної із представниками проєкту USAID «ВзаємоДія (SACCI)»

НАДС, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління; м. Київ;

НАДС співпрацюватиме з проєктом USAID «ВзаємоДія (SACCI)» в напрямку розбудови доброчесності на державній службі.

Голова НАДС особисто ознайомила гостей із можливостями оновленого Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби. Зокрема, щодо дотримання у приміщенні принципу безбарєрності і забезпечення рівних можливостей. Також гості оглянули облаштоване у будівлі НАДС укриття.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux