• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Генеральний департамент з питань цифровізації у сфері державної служби: команда, яка працює на спільний результат

Продовжуємо знайомити наших читачів з колективом НАДС. Цього разу розповідаємо про людей, які стоять у витоків  впровадження HRMIS та є гуру інформаційних технологій - команду Генерального департаменту з питань цифровізації у сфері державної служби. 

В департаменті працюють 10 ІТ-фахівців у складі двох експертних груп: з питань цифрових трансформацій і цифровізації та з питань цифрового розвитку. Вони відповідальні, стресостійкі, комунікабельні, доброзичливі, вміють вирішувати будь-які проблеми, пов’язані з цифровими технологіями. Кожен з них має різний професійний та життєвий досвід. Втім усіх поєднує одне: прагнення працювати на спільний результат.

Саме так характеризує команду в.о. директора Генерального департаменту Євген Вєдєрніков: «Попри те, що у нас в колективі люди різного віку, ми працюємо дуже злагоджено, як єдиний механізм. Мої колеги – фахівці своєї справи, завдання будь-якого рівня складності їм під силу. Мені імпонує, що працівники не чекають поки отримають завдання на поточний день чи тиждень. А знаючи стратегічні цілі, які стоять перед Агентством та Генеральним департаментом, працюють над їх виконанням. Ми як стала система. Можна не ставити завдання чи контролювати, але все буде працювати чітко та злагоджено. Зважаючи на мій професійний досвід, маю відзначити, що рідко коли трапляється, щоб весь колектив був настільки свідомий та відповідальний. Надзвичайно пишаюся, що працюю з такою чудовою та професійною  командою».  

А завдання перед Генеральним департаментом дійсно стоять важливі та непрості. Команда працює над впровадженням на державній службі інформаційної системи управління людськими ресурсами (Human Resource Management Information System, HRMIS). Ця система впроваджується в рамках реформи державного управління та дозволить підвищити ефективність роботи служб управління персоналом. А ще відкриє громадськості доступ до суспільно важливих даних про державну службу. Перша фаза проєкту стартувала в 2019 році. Втім, найбільш активно та потужно її реалізація розпочалася з cередини 2020 року. Наприклад, якщо на кінець червня  в системі знаходилися дані по близько 2600 особам, то вже наприкінці грудня  цей показник становив майже 16 000 людей. За невеликий проміжок часу працівники департаменту доклали титанічних зусиль для реалізації проєкту. Наразі ж, кількість людей, які можуть працювати у системі становить близько 21 тисячі осіб. Проте, робота триває і незабаром стартує друга фаза впровадження HRMIS.

Крім цього, фахівці департаменту адмініструють Єдиний портал вакансій державної служби (https://career.gov.ua).  А це питання пов’язані з безперебійним функціонуванням порталу, надання консультацій та роз’яснень користувачам та адміністраторам проведення конкурсів. До речі, з моменту запуску порталу подано близько 400 тисяч запитів на участь у конкурсному відборі на посади державної служби. А з початку відновлення процедури конкурсного відбору на посади державної служби створено 13 тисяч вакансій.

Але команда вміє не лише добре працювати. Святкові заходи та дні народження колег вони також намагаються відзначати спільно. А ще завжди підтримують один одного як у радісних, так і сумних подіях.

Ось таким ми побачили портрет Генерального департаменту з питань цифровізації у сфері державної служби. І вони є яскравим прикладом того, як взаємодія небайдужих і професійних людей, які готові працювати пліч о пліч, може давати потужний результат.

Слідкуйте за нашою рубрикою «Команда НАДС», в якій ми і надалі будемо знайомити вас із командами Агентства, якими ми пишаємося та про яких варто розповідати.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux