• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Управління з питань персоналу: команда, яка залучає, супроводжує та розвиває

Продовжуємо розповідати про колективи НАДС. Цього разу ми знайомимося з фахівцями, які працюють в Управлінні з питань персоналу. Лише фахівці HR-підрозділів розуміють важливість цього напряму роботи. Адже, тільки вдало підібрана команда в змозі реалізовувати найсміливіші плани та виконувати найскладніші завдання.

«Робота з персоналом є важливою та включає декілька напрямів: від підбору фахівців, які необхідні Агентству, до розвитку їх професійних навичок, планування кар’єри, формування корпоративної культури тощо. На перший погляд, ніби нічого складного. Втім, непросто серед багатьох кандидатів знайти саме того спеціалістаякий зможе максимально ефективно долучитися до роботи колективуАдже дуже важливо, щоб людина працювала на своєму місці, займалася роботою, яку знає найкраще. Бо лише в такому випадку можна говорити про максимальну ефективність роботи всього колективу», - розповідає начальник управління Лариса Лимаренко.

Формування ефективної команди та організаційної культури колективу, проведення процесу адаптації для новопризначених працівників, планування професійного навчання – ось пріоритетні напрями роботи Управління. Втім, мабуть, найголовнішим завданням – є створення сприятливого робочого і доброзичливого психологічного клімату в колективі. Адже на роботі ми проводимо дуже багато часу і для особистої ефективності взаємовідносини з колегами дуже важливі.

Формула успіху для цієї команди НАДС така: «працювати ефективно, якісно і на результат». Так, робота Управління з питань персоналу здійснюється відповідно до принципів сучасної державної кадрової політики і визначених нормативно-правових актів. Але найголовнішою основою залишається побудова команди, створення дружньої атмосфери в колективі. Щоб кожен працівник знав, що НАДС – це дійсно єдина команда і тут завжди готові допомогти один одному.

Задля побудови ефективних внутрішніх комунікацій на платформі DESPRO створено внутрішній портал НАДС, де зібрано усю необхідну та корисну інформацію для комфортної роботи наших співробітників. Зокрема, тут можна ознайомитися з програмою адаптації нового працівника, інформацією щодо діяльності Агентства, корисними матеріалами, які допоможуть у підготовці визначення завдань і КРІ, складання індивідуальної програми професійного розвитку, знайти можливості для саморозвитку та багато іншого. А ще, за ініціативи, Управління колектив НАДС завжди стає активним учасником різноманітних соціальних акцій та проектів. Так, нещодавно працівники Агентства долучилися до благодійної акції «Монетки дітям», що передбачала збір монет номіналом 25 копійок. Зібрані працівниками кошти будуть використані для допомоги онкохворим дітям.

Працівники Управління працюють в Інформаційній системі управління людськими ресурсами (HRMIS). Відтак, заяви, довідки, особові картки державних службовців – все це, а також інші документи щодо персоналу ведуться в електронній системі. Що доволі зручно як для працівників Управління, так і загалом для працівників НАДС.

Систематично, працівники Управління проводять вимірювання рівня залученості персоналу. Це дає можливість керівництву і службі управління персоналом визначити стратегічні напрями розвитку працівників та підвищення їх рівня лояльності і задоволеності роботою, що безпосередньо впливає на основні результати діяльності в цілому. Зокрема, за підсумками опитування, рівень залученості співробітників становить 70%, що характеризує НАДС як успішну та ефективну організацію. 84% респондентів відзначили, що їм подобається робота в НАДС, а 65% опитаних готові рекомендувати НАДС як гарне місце роботи.

Не менш важливим є й такий напрям роботи, як стажування молоді. Зовсім нещодавно 9 молодих юнаків та дівчат впродовж двох місяців стажувалися у ряді структурних підрозділів НАДС. Для декого це був перший професійний досвід, а хтось за підсумками вирішив спробувати себе на державній службі.

Ось таким вийшов портрет Управління з питань персоналу НАДС: професійним, активним та дружнім. Слідкуйте за нашою рубрикою «Команда НАДС», в якій ми і надалі будемо знайомити вас із командами Агентства, якими пишаємося та про які варто розповідати.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux