• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Антикорупційна програма, плани заходів та звітна інформація

2020 рік:

План роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби на друге півріччя 2020 року

2019 рік:

Звіт про виконання Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки за 2019 рік  

Зміни до Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки

Погодження Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки 

Антикорупційна програма Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки див. тут

Проект антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки див. тут.

додаток 1 до проекту антикорупційної програми НАДСЗвіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності НАДС див тут(дод. 1, дод. 2).

додаток 2 проекту антикорупційної програми НАДС План навчальних заходів та заходів з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування на 2019-2020 роки див. тут.

Увага! Оголошення про публічне обговорення проекту Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2019-2020 роки

2018 рік:

Антикорупційну програму Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік розроблено на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції».

Антикорупційною програмою визначаються конкретні кроки для запобігання та мінімізації порушень працівниками НАДС, його територіальних органів та установ, що належать до сфери його управління, норм законодавства, а також передбачається перегляд та удосконалення відповідних нормативно- правових та нормативно-розпорядчих актів у разі неврегульованості або недостатньої врегульованості адміністративних процедур: див. тут (додатки 1-3).

Відповідно до Порядку підготовки антикорупційних програм рішенням Національного агентства питань запобігання корупції погоджено антикорупційну програму Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік: див. тут.

Враховуючи пропозиції Національного агентства з питань запобігання корупції до антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік внесено зміни: див. тут.


План роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби на 2019 рік: див. тут.

План роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік: див. тут.


Звіт про виконання Плану роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Національного агентства України з питань державної служби за 2018 рік

Звіт про виконання Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік  

Звіт Національного агентства України з питань державної служби щодо прогресу в реалізації антикорупційних ініціатив до Міжнародного дня боротьби з корупцією: див. тут.


2017 рік:

Антикорупційна програма Національного агентства України з питань державної служби на 2017 рік

Звіт про виконання Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби за 2017 рік  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux