• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Генеральний департамент з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби: команда драйвер реформи оплати праці

Продовжуємо розповідати про колектив НАДС. Цього разу наша розповідь про команду Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби.

Отже, знайомимось ближче. Колектив департаменту – молодіжний. А ще тут працює більше чоловіків, ніж жінок. Для державних установ це майже унікальна ситуація. Сім фахівців у складі двох експертних груп з питань класифікації функцій і посад державної служби та з питань політики оплати праці на державній службі цілеспрямовано працюють над однією з найважливіших реформ для державної служби – реформою системи оплати праці. Так, завдання складні та дуже важливі. Втім, наполегливості, професійності та завзятості цьому колективу не позичати. Їх робота доводить, що молодим фахівцям багато що до снаги. Вони усвідомлюють зону своєї відповідальності та активно працюють над виконанням завдань, що поставлені на найвищому рівні.

Чимало вже вдалося зробити. Тож хочемо трішки розповісти про успіхи в цьому напрямі. Адже вони яскраво свідчать про професійні якості команди. Так, розроблено Методику проведення класифікації посад державної служби, Каталог типових посад державної служби і критерії віднесення до таких посад. Ці документи мають важливе значення для проведення реформи. Крім цього, проведено ґрунтовні аналітичні дослідження, а також прокласифіковано всі посади в державних органах, які є учасниками експерементального проекту. Розроблено систему грейдів та співставлення рівня заробітної плати на державній службі з ринковим. У 2023 році апробовану модель оплати праці буде поширено на всі державні органи України.

За всім цим криються сотні годин кропіткої та потужної роботи. Наразі розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад». 

Чому реформа системи оплати праці державних службовців настільки важлива? Дійсно, це питання є непростим і соціально чутливим. На врегулювання оплати праці - чекають і державні службовці, і громадяни, які йдуть на конкурси, і суспільство. Адже справделива і прозора заробітна плата на державній службі - один з інструментів подолання кадрового голоду, вирішення питання якісної конкуренції на ринку праці та покращення іміджу держави як роботодавця.

Як і в кожному колективі, тут є свої традиції: привітання зі святами, днями народження. А ще це дружний та згуртований колектив, де в усьому підтримують одне одного. Адже так важливо, коли в колективі доброзичлива, дружня атмосфера. Тоді будь-які завдання до снаги.

Ось такі сумлінні, дисципліновані й відповідальні колеги працюють в Генеральному департаменті з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби. Вони є яскравим свідченням того, як взаємодія небайдужих і професійних людей, які готові разом працювати, може давати потужний результат.

Слідкуйте за нашою рубрикою «Команда НАДС», в якій ми і надалі будемо знайомити вас із командами Агентства, якими пишаємося та про які варто розповідати.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux