• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Для осіб, які претендують на призначення в період дії воєнного стану

1. Де можна знайти вакансії на посади в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану?

Насамперед органи місцевого самоврядування можуть розміщувати інформацію на своєму офіційному вебсайті та сторінках в соціальних мережах відповідної ради, відтак рекомендуємо моніторити зазначені джерела самостійно. 

Враховуючи, що у деяких територіальних громад є проблеми з роботою офіційних вебсайтів у період дії воєнного стану, можна звернутися особисто до відповідного органу місцевого самоврядування. 

 2. Як особі повідомити відповідну раду про бажання зайняти посаду в апараті (виконавчому апараті) ради або її виконавчому органі відповідно до оголошення про вакансію?

Одразу хочемо зазначити, що Законом № 2259 не визначено порядку публікації органами місцевого самоврядування оголошення про вакансії та механізму прийому документів для призначення на посади в апараті (виконавчому апараті) ради або її виконавчому органі.

В першу чергу, уважно розгляньте опубліковане оголошення, перелік документів або інформації, яку необхідно подати для призначення на посаду в апараті (виконавчому апараті) ради або її виконавчому органі. Якщо в зазначеному оголошенні відсутня адреса електронної пошти відповідної ради, ви можете уточнити за вказаним номером телефону відповідну інформацію. Якщо відповідною радою не зазначено перелік необхідних документів, то ви можете на вказану адресу електронної пошти ради надіслати резюме у довільній формі або особову картку (форма П-2 ДС). Рекомендуємо у резюме зазначити інформацію, передбачену законодавством (громадянство, освіта та досвід роботи).

Перед направленням будь-якої інформації до відповідної ради рекомендуємо проконсультуватися з спеціалістом з питань управління персоналом відповідної ради щодо механізму подачі документів та призначення на посаду в період дії воєнного стану.

3. Що робити, якщо відповідна рада а не публікує у відкритому доступі оголошення про вакансії, хоча в них на вебсайті розміщена інформація про перелік вакансій?

Ви можете проявити ініціативу та надіслати до структурного підрозділу ради з питань управління персоналом свою особову картку (резюме) та, за бажанням, мотиваційний лист, в якому зазначити посади, на зайняття яких ви б хотіли претендувати. Однак, відповідна рада, точніше її очільник, самостійно визначає у який спосіб планує організувати призначення на такі вакансії відповідно до статті 10 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”.

4. Чи потрібно подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, перед призначенням на посади в органі місцевого самоврядування у період дії воєнного стану?

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування у період дії воєнного стану не подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Разом з тим, зазначаємо, що така декларація має бути подана протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux