• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Генеральний департамент з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: команда-провайдер реформи професійного навчання

Продовжуємо знайомити вас з колективом НАДС! Цього разу розповідаємо  про команду Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Саме колектив цього структурного підрозділу Агентства працює над визначенням потреб у нових «скілах» публічних службовців і зміною філософії системи професійного навчання.

Сім фахівців у складі двох експертних груп з питань  розвитку системи професійного навчання та з питань організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  активно та цілеспрямовано працюють над створенням нових умов для професійного розвитку управлінців у масштабах всієї країни. Так, завдання не з легких. Але цій команді це під силу.

«Наша команда різновікова, але ми всі  працюємо злагоджено і конструктивно. Інколи дивуюся, як у молоді вже багато життєвого та професійного досвіду, який стає у нагоді. Коли  перед нами ставлять важливе завдання, є практика спільного обговорення та пошуку оптимальних способів його виконання, нових цікавих  ідей. Адже  ми працюємо над вирішенням  важливих та масштабних завдань в межах всієї країни. І доволі часто стандартні методи та підходи вже не працюють. Найкращий мотиватор для нас - розуміння того, що ми потрібні і результат нашої роботи важливий для величезної кількості державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування», -  відзначає директор Генерального департаменту Людмила Рикова.

Зокрема, в департаменті працюють над модернізацією ринку освітніх послуг для публічних службовців, визначенням потреб у професійному навчанні, формуванням мотивації до підвищення рівня професійної компетентності. Впродовж останніх років своєрідним трендом став безперервний характер професійного навчання. Наприклад, у 2022-2024 роках навчання за загальними програмами підвищення кваліфікації потребують понад 468 тис. публічних службовців. 

Для організації електронної взаємодії замовників і надавачів освітніх послуг створено Портал управління знаннями. Наразі понад 60 тисяч користувачів мають змогу обирати з більш як 1100 програм підвищення кваліфікації за різним тематичним спрямуванням.

Важливим є і запровадження стандарту вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Такий крок вирішив  питання уніфікації вимог до магістерських програм. Втім сьогодні НАДС, МОН і фахівці у сфері  державного управління працюють над програмою ЄДКІ для випускників за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Як і в кожному колективі, тут є свої маленькі традиції: привітання зі святами, днями народження. Це, певним чином, зближує, робить єдиним колективом та командою однодумців. 

Ось таким ми побачили портрет Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. І вони є яскравим прикладом того, як взаємодія небайдужих і професійних людей, які готові працювати пліч-о-пліч, може давати потужний результат.

Слідкуйте за нашою рубрикою «Команда НАДС», в якій ми і надалі будемо знайомити вас із командами Агентства, якими ми пишаємося та про яких варто розповідати.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux