• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Контакти


Назва структурного підрозділу та посади

Прізвише, ім’я, по батькові

Міський телефон

Керівництво 

Голова

АЛЮШИНА Наталія Олександрівна

254-06-00

приймальня

АНДРІЄНКО Наталія Володимирівна

254-06-00

Заступник Голови

ЗАБОЛОТНИЙ Андрій Володимирович

256-00-79

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

МИХАЙЛОВ Олексій Сергійович

256-00-87

Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування

Директор Генерального департаменту

ЛОЗЮК Юлія Володимирівна

256-00-47

експертна група з питань розвитку спроможності управління персоналом

керівник експертної групи

АСТАПОВ Андрій Олександрович

256-00-51

державний експерт

ХОХЛОВА Катерина Андріївна

256-00-51

державний експерт

ЛЕМЕНТАР Олена Василівна

256-00-51

головний спеціаліст

ВАПНІЧНА Анастасія Андріївна

256-00-51

експертна група з питань стратегічного розвитку управління персоналом

керівник експертної групи

БАТКАЛОВ Андрій Сергійович


державний експерт

ОЛІЙНИК Алла Олександрівна

256-00-28

державний експерт

ТИМЧЕНКО Ірина Володимирівна

256-00-28

державний експерт

ГРАЙ Марина Петрівна


Головний спеціаліст

ІЛЮХІНА Ольга Володимирівна

256-00-28

Генеральний департамент з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби

експертна група з питань класифікації функцій і посад державної служби

керівник експертної групи

КУДРИНСЬКА Галина Віталіївна


державний експерт

КАЙТАНСЬКИЙ Олександр Сергійович

256-00-80

державний експерт

СОБОЛЬ Ігор Сергійович

256-00-80

головний спеціаліст  РУДЕНКО Ірина Олегівна 

експертна група з питань політики оплати праці на державній службі

керівник експертної групи

САЩУК Микола Миколайович


державний експерт

БІДЮК Олег Іванович

256-00-62

головний спеціаліст  ЦИКАЛЕНКО Ірина Ігорівна 

Генеральний департамент з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Директор Генерального департаменту

РИКОВА Людмила Олександрівна

256-00-66

експертна група з питань розвитку системи професійного навчання

керівник експертної групи

ГОРБАТЮК Світлана Євгенівна

256-00-50

державний експерт

КЛЬОЦ Оксана Володимирівна

256-00-50

експертна група з питань організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

державний експерт

ЖУК Юрій Миколайович

256-00-93

державний експерт

БУТКО Оксана Костянтинівна

256-00-18

державний експерт

КОЗЛОВСЬКИЙ Олексій Вікторович

256-00-93

Генеральний департамент з питань цифровізації у сфері державної служби

Директор Генерального департаменту

ЛУК'ЯНОВ Дмитро Олександрович 256-00-94

експертна група з питань цифрових трансформацій і цифровізації

державний експерт

СЕМЕНОВ Антон Володимирович

290-81-15

державний експерт

КОЛОМІЄЦЬ Яна Михайлівна

290-81-15

головний спеціаліст

ЛЕВАНЧУК Ірина Володимирівна

290-81-18

головний спеціаліст

КАЛИНІН Дмитро Миколайович

256-00-59

головний спеціаліст

СОЛОХА Наталія Володимирівна

290-81-15

головний спеціаліст

СЕРДЮК Олександр Валеріойвич

290-81-16

експертна група з питань цифрового розвитку

державний експерт

ДАНЬКОВ Микола Олегович


державний експерт

ПАСЬКО Олександр Володимирович


головний спеціаліст

ЛУЦЕНКО Олег Вячеславович


головний спеціаліст  КРАВЕЦЬ Сергій Анатолійович

Департамент нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення

Директор Департаменту

КРИВОШИЯ Світлана Миколаївна

278-61-38

відділ правової експертизи проектів актів

Заступник директора Департаменту – начальник відділу

СТАДНИК Дмитро Миколайович

256-00-96

головний спеціаліст

ЄВМИНА Інна Олексіївна

256-00-75

головний спеціаліст

ТРОФИМЕНКО Дмитро Сергійович

256-00-35

головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Оксана Іванівна

256-00-76

відділ роз’яснювальної роботи

Заступник директора Департаменту- начальник відділу

МАТВІЄНКО Галина Іванівна

256-00-13

головний спеціаліст

ІВАХ Галина Володимирівна

256-00-53

головний спеціаліст

ЗАВГОРОДНЯ Олена Анатоліївна

256-00-09

головний спеціаліст

БУЦМАК Наталія Анатоліївна

256-00-09

головний спеціаліст

МАТВЄЄВА Ольга Ігорівна

256-00-53

головний спеціаліст

 ЄРМАК Марія Георгіївна

256-00-53

відділ юридичного забезпечення діяльності НАДС

начальник відділу

ЦЕХМЕЙСТЕР Людмила Василівна

256-00-95

головний спеціаліст

ЮР'ЄВА Катерина Леонтіївна

256-00-35

головний спеціаліст

МІНАБІЛЄВ Ерхан Мусаєвич

256-00-35

головний спеціаліст

ПОЛЄВИК Анастасія Миколаївна 

256-00-35

відділ правового аналізу та моніторингу

начальник відділу ПАНЕНКО Лілія Сергіївна

головний спеціаліст

ШАРУН Наталія Федорівна

256-00-74



Управління фінансів та бухгалтерського обліку

Начальник Управління – головний бухгалтер

ФЕДОРЕНКО Ігор Петрович

256-00-52

відділ бухгалтерського обліку та звітності

Заступник начальника Управління – начальник відділу

БІЛОСТОЦЬКА Валентина Іванівна

256-00-17

заступник начальника відділу

ТИХОНОВА Леся Миколаївна

256-00-84

головний спеціаліст

КРАВЧЕНКО Аліна Миколаївна

256-00-84

головний спеціаліст

ЯНКОВСЬКА Ірина Петрівна

256-00-84

головний спеціаліст

ДЕРГУНОВА Ярослава Іванівна

256-00-84

відділ фінансово-економічного забезпечення НАДС та територіальних органів

начальник відділу

ОРЛОВА Інна Дмитрівна

256-00-39

головний спеціаліст

ЛОГВІНОВА Наталія Петрівна

256-00-39

головний спеціаліст

ДАВІДЕНКО Тетяна Павлівна

256-00-39

Управління розміщення та виконання державного замовлення на професійне навчання

Начальник Управління

ДОНЧЕНКО Наталія Миколаївна

256-00-43

відділ планування та фінансування освітніх послуг

начальник відділу

ЦИМБАЛ Ларіса Володимирівна

256-00-36

головний спеціаліст

ГОРДІЄНКО Юлія Валеріївна

256-00-63

головний спеціаліст

ГРИЦЕНКО Аїда Ігорівна

256-00-63

головний спеціаліст  ВИГОВСЬКА Інна Анатоліївна 

відділ розміщення та виконання державного замовлення

начальник відділу

ЗІНЧЕНКО Наталя Олександрівна

256-00-11

головний спеціаліст

ТИЩУК Надія Василівна

256-00-11

головний спеціаліст

БАБЕНКО Анастасія Іванівна 

256-00-11

Управління документообігу та адміністративно-ресурсного забезпечення

Начальник Управління

ПЛОТЯН Сергій Георгійович

279-18-75

відділ документообігу, моніторингу та архіву

Заступник начальника Управління – начальник відділу

НОВІКОВ Анатолій Олексійович

256-00-61

головний спеціаліст

ШОВКОПЛЯС Тетяна Петрівна

256-00-85

головний спеціаліст

САФОНОВА Тетяна Іванівна

256-00-61

головний спеціаліст

ВОЙТЕНКО Оксана Юріївна

256-00-61

головний спеціаліст
ІСАЄВА Людмила Миколаївна

256-00-85

провідний інспектор

ДУНАЄВА Ірина Анатоліївна

256-00-85

відділ ресурсного забезпечення

начальник відділу

ВИВАЛЬНЮК Віталій Леонідович

256-00-99

провідний інженер

МАЛЮГА Павло Олександрович

256-00-07

завідувач господарства

ЛУК’ЯНОВ Валерій Григорович

256-00-04

провідний інспектор

НЕГІЄВИЧ Катерина Андріївна

256-00-07

провідний інспектор

СЕМЕНОВ Володимир Олексійович

279-37-53

Управління контролю за реалізацією права на державну службу 

Начальник Управління

ІГОЛКІН Сергій Михайлович

256-00-24

відділ спеціальних перевірок

Заступник начальника Управління - начальник відділу

МУЗИЧЕНКО Ольга Володимирівна

256-00-25

головний спеціаліст

НЕСВІТ Вікторія Віталіївна

256-00-29

головний спеціаліст

АРТЮХ Анастасія Юріївна

256-00-12

головний спеціаліст

АЛЬОШИНА-ТРИПОЛЬСЬКА Юлія Вікторівна

256-00-38

відділ контролю

начальник відділу

ЯЦЮК Лариса Петрівна 

256-00-68

головний спеціаліст

ГОРЕЦЬКА Оксана Олександрівна

256-00-73

Сектор взаємодії з територіальними органами

Завідувач Сектору  ДЕРЕВ`ЯНКО Валентина Тегранівна 

256-00-32

головний спеціаліст

ДОЛГОП’ЯТОВ Денис Зіновійович

256-00-32

головний спеціаліст

БОГДАН Валентина Миколаївна

256-00-32

Управління з питань персоналу

Начальник Управління

ЛИМАРЕНКО Лариса Володимирівна

279-01-89

відділ оцінювання та розвитку персоналу

Заступник начальника Управління – начальник відділу

СЕМЕНЕЦЬ Юлія Олександрівна

278-35-54

головний спеціаліст

ЛОБЕНКО Альона Сергіївна

278-35-54

головний спеціаліст

САЄНКО Ганна Вікторівна

278-35-54

головний спеціаліст

ПАСЕНКО Аліна Євгенівна

278-35-54

відділ кадрового менеджменту

Заступник начальника Управління – начальник відділу

СТОРЧАК Алла Іванівна

256-00-58

головний спеціаліст

ЧЕРНИК Алла Олександрівна

278-42-86

головний спеціаліст

ШУМКОВА Світлана Вікторівна

279-47-98

головний спеціаліст

ПОСТЕЛЬГА Оксана Віталіївна

256-00-56

сектор добору

завідувач сектору

САВЧЕНКО Оксана Анатоліївна

256-00-40

головний спеціаліст

ДЕМЧЕНКО Ірина Леонідівна

256-00-40

Відділ стратегічного планування та аналітичного забезпечення

головний спеціаліст

СЛЮСАР Леся Валентинівна

256-00-64

головний спеціаліст

СМИРНОВА Наталія Семенівна

256-00-64

головний спеціаліст

ЯКОВЕНКО Сергій Борисович  

256-00-64

головний спеціаліст

ПАСЕКА Альона Петрівна

256-00-27

сектор аналітичного забезпечення

завідувач сектору

ГРИЦЯК Наталія Василівна

256-00-64

Сектор інформаційного забезпечення та взаємодії з громадськістю

головний спеціаліст

ГОНЧАРОВА Наталія Григорівна

256-00-20

головний спеціаліст

ОЛЕКСІЄНКО Світлана Сергіївна 

256-00-20

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації

Завідувач Сектору

РАЧИНСЬКА Марія Петрівна

278-49-25

головний спеціаліст

ПУШЕНКО Ольга Олександрівна

278-49-25

Управління забезпечення діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Начальник Управління

ШТЕНДЕРА Микола Миколайович

256-00-46

Відділ організації роботи  Комісії з питань вищого корпусу державної служби та її комітетів 

Заступник Начальника Управління – начальник відділу

ЧИГИРИН Ігор Валентинович

256-00-10

головний спеціаліст

КОЛЧ Олександр Павлович

256-00-97

головний спеціаліст  РОРА Аліна Олександрівна  256-00-94

провідний інспектор

ДІДЕНКО Костянтин Олегович

256-00-94

відділ адміністрування конкурсів

начальник відділу

ГУБА Максим Олександрович

256-00-01

головний спеціаліст

ЗАЙЦЕВ Антон Ігорович

256-00-97

головний спеціаліст

ГЕРМАН Ганна Юріївна

256-00-94

головний спеціаліст

ШПІНЬОВА Юлія Олегівна 

Сектор з питань захисту інформації

Завідувач Сектору

НЕЩАДИМ Олександр Васильович

256-00-49

головний спеціаліст

КАРЛАШ Віталій Валерійович

256-00-49

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

НАВРОЦЬКА Олександра Андріївна

256-00-54

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

КУРИЛКО Валерій Іванович

256-00-55

Сектор з внутрішнього аудиту

Завідувач Сектору

КУРЕННА Тетяна Олександрівна

278-03-21

Головний спеціаліст з питань організації та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі



Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

ЗАСЕНКО Вячеслав Миколайович

278-04-87


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux