Під час зустрічі обговорювались напрямки майбутньої співпраці, зокрема, у сфері професійного навчання публічних службовців.
Директорка Альянсу Міла Леонова розповіла про Стратегію забезпечення місцевого лідерства в реагуванні на гуманітарні кризи та закладання фундаменту для процесів відновлення України. Документ було розроблено експертами Альянсу, до складу якого входять 16 благодійних та громадських організацій. Реалізація Стратегії запланована на 2024-2025 роки.
Своєю чергою, Голова НАДС окреслила напрямки діяльності НАДС та Вищої школи публічного управління у сфері професійного розвитку публічних службовців, зокрема, з тематики гуманітарного реагування, цивільного захисту, гуманітарного права, які користуються запитом та увагою цільової аудиторії.
Також Наталія Алюшина розповіла про регулярне опитування публічних службовців щодо їх потреб у професійному навчанні – загальні, спеціальні та індивідуальні, результати якого НАДС узагальнює та на їх основі розробляє програми професійного розвитку.
На зустрічі були також присутні керівники профільних Генеральних департаментів НАДС, що відповідають за управління персоналом, професійний розвиток державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також очільниця Вищої школи публічного управління.
Сторони домовились про партнерство та співробітництво у сфері професійного навчання публічних службовців, інституційну, нормотворчу й адвокаційну роботу у сфері гуманітарного реагування. Мета - посилення локального лідерства та ролі українського громадянського суспільства в системі міжнародного гуманітарного реагування. Відповідні Меморандуми про співпрацю будуть підписані найближчим часом.