Сьогодні стартувала навчальна програма «Антикризовий менеджмент у публічному управлінні» для державних службовців категорії «А». Навчання спрямоване на формування сучасного стратегічного мислення та ефективного публічного управління в кризових ситуаціях. Однією з передумов створення такої програми стали виклики зумовлені боротьбою з поширенням COVID-19.
«Півроку тому ніхто з нас і уявити не міг, наскільки зміниться звичний ритм життя. Згадайте, як з метою запобігання поширенню на території України COVID-19 Кабінет Міністр України встановив період дії карантину. Кожен з нас замислилася про те, як забезпечити працівникам більший контроль над своїм здоров'ям і благополуччям під час карантину та гарантувати безперебійну роботу свого державного органу. Ми отримали новий кейс - криза на загальнодержавному рівні та очевидну неготовність до впровадження антикризової стратегії. Проте маючи спеціальну підготовку, знання основних інструментів діагностики кризових явищ та сучасних методів і підходів управління в кризових умовах, а також навички і вміння розроблення антикризової стратегі та визначення шляхів і напрямків подолання кризових явищ ми б швидше і ефективніше подолали складнощі. Сьогодні у нас є така можливість», - зазначила під час вітання учасників навчання Голова НАДС Наталія Алюшина.
Навчальна програма розроблена спільно Українською школою урядування та Освітнім хабом міста Києва спеціально для лідерів державних органів і передбачає заочну та очну (практичну) форму навчання.
Під час занять учасники розглянуть: причини кризових явищ в публічному управлінні, стратегічні орієнтири сталого розвитку держави, розробку антикризової стратегії, особливості управління в посткризовий період та багато іншого. Крім того на учасників чекають практичні заняття, розв’язання складних завдань стратегічного значення у сучасних умовах, аналіз реальних кейсів та багато іншого.