• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Чи обов’язково проводити оцінювання результативності професійного навчання державних службовців під час воєнного стану?

Рішення про проведення оцінювання результативності професійного навчання приймає виключно суб’єкт призначення на посади державної служби.

Оцінювання результативності професійного навчання є складовою управління професійним розвитком державних службовців і застосовується службами управління персоналом для визначення рівня досягнення результативності такого навчання.

Оцінювання результативності професійного навчання державного службовця здійснюється в межах виконання ним індивідуальної програми професійного розвитку. У разі, якщо індивідуальна програма професійного розвитку державному службовцю не складалася або втратила свою актуальність, оцінювання результативності професійного навчання проводиться за тими видами професійного навчання, які успішно виконані/завершені державним службовцем протягом звітного року.

Звертаємо увагу! Оцінювання результативності професійного навчання може проводиться за усіма видами професійного навчання (підготовка (у рік присвоєння кваліфікації магістра за спеціальністю, необхідною для професійної діяльності на державній службі), підвищення кваліфікації, стажування, самоосвіта) за умови їх успішного завершення / проходження стажування.

Разом з тим анкетування державного службовця та його безпосереднього керівника проводиться не раніше ніж через два місяці після успішного завершення ним навчання за відповідною програмою підвищення кваліфікації, проходження стажування, а у разі завершення навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю, необхідною для професійної діяльності на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, – не раніше ніж через три місяці. Анкетування державного службовця та його безпосереднього керівника щодо результатів самоосвіти проводиться у грудні місяці року, за який проводиться оцінювання результативності професійного навчання.

Звіт про оцінювання результативності професійного навчання державних службовців подається службою управління персоналом на розгляд суб’єкту призначення на посади державної служби, не пізніше ніж до 15 квітня року, що настає за звітним, який на підставі нього ухвалює управлінські рішення щодо планування та організації професійного навчання.

Процедура проведення службами управління персоналом оцінювання результативності професійного навчання державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та «В», визначена Методикою оцінювання результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженою наказом НАДС від 03 грудня 2020 року № 226-20, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2021 року за №134/35756 та проводиться згідно з Методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результативності професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженими наказом НАДС від 15 вересня 2021 року № 147-21.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux