Навчання проводили представники Наньянського технологічного університету Лам Хін Йонг та Лю Хонг.
Професор Лам Хін Йонг розповів присутнім про сінгапурську концепцію «Потрійної спіралі» .
За його словами, цей принцип включає у себе ефективну співпрацю сфер публічного управління, освіти і науки, виробничих компаній та підприємств.
Тобто, держава забезпечує фінансування підготовки та реалізації наукових досліджень у найбільш наукоємних сферах.
Науково-дослідні центри та освітні заклади, в свою чергу, здійснюють підготовку висококваліфікованих науковців та спеціалістів.
Виробничі компанії і підприємства надають науковцям сучасну матеріально-технічну базу та стимулюють проведення науково-дослідних робіт.
Професор Лю Хонг розповів присутнім про стратегії Сінгапуру з управління кадровим потенціалом.
Він зазначив, що стрімкий економічний розвиток Сінгапуру не був би можливим без чітко спланованої державної кадрової політики, однією з головних стратегій якої є «Навчання та працездатність протягом усього життя». Для реалізації стратегії у країні діє Міністерство трудових ресурсів.
Для розвитку економіки країни урядом Сінгапуру приділяється багато уваги розвитку талановитої молоді і залученню іноземних фахівців. Для останніх, по завершенню контракту надається право перевезти свою родину до Сінгапуру та повноцінно інтегруватися у суспільство. Також для фахівців неактуальних у країні спеціальностей проводиться перепідготовка на популярніші на ринку праці.
Варто зазначити, що задля залучення персоналу на державну службу для майбутніх державних службовців існує декілька різновидів стипендії, за якими переможці конкурсу мають можливість повністю або частково навчатися за державні кошти у провідних закладах освіти світу.