• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Голова НАДС взяла участь в нараді щодо резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях
опубліковано 20 жовтня 2023 року о 14:39

Голова Нацагентства України з питань державної служби Наталія Алюшина взяла участь в нараді щодо діяльності резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях. 

Нарада проводилась під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук за участі заступника Міністра охорони здоров’я Марії Карчевич, заступника Міністра освіти і науки Андрія Вітренка, представників Офісу Президента, інших центральних органів виконавчої влади та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Обговорили поточні результати роботи кадрового резерву відновлення та механізми вдосконалення його діяльності.

Голова НАДС наголосила, що електронна платформа для подачі заяв до кадрового резерву держслужбовців для роботи на ДОТ була відкрита у липні цього року. За цей час в системі зареєстровано 2137 анкет кандидатів. З них 1947 осіб вже зараховано до резерву. 

Також Наталія Алюшина зазначила, що уже були звернення від кількох державних органів - Херсонської і Луганської ОВА, Куп’янської і Чугуївської РВА, Представництва Президента України в АРК Крим, Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та ін. Ці запити стосувалися 27 посад. НАДС запропонувало 116 кандидатур, тобто в середньому 3-5 осіб на кожну посаду. При цьому власне призначення – це відповідальність керівників відповідних органів. 

Крім того, Голова НАДС нагадала, що була прийнята постанова Уряду, яка значно вдосконалила процес подачі заяв до кадрового резерву. Відтепер кандидат має вказати своє фактичне місце перебування, а також свою готовність розпочати виконання службових обов’язків вже зараз. Це дає змогу відразу відібрати реальних кандидатів, які вже готові працювати на деокупованих територіях. А також тих, хто у майбутньому може стати частиною однієї із команд з відновлення країни.

Для освітян та медиків цього тижня Уряд схвалив окремі постанови, які визначають порядок формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях.

Крім того, МОЗ вже розробляє концепцію повернення української системи охорони здоров’я на звільнених територіях. Вона передбачає окремі підходи до відновлення медицини для територій, окупованих з 2014 та з 2022 року відповідно.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук закликала інші міністерства за прикладом цієї моделі напрацювати власні концепції формування резерву відновлення, щоб кожне міністерство могло створити резерв працівників для роботи на деокупованих територіях. Водночас визначити матеріально-технічні потреби для передачі цієї інформації міжнародним донорам.

«Хочу відзначити трійку лідерів – НАДС, МОЗ і МОН. Своїм прикладом вони показали, що сформувати кадровий резерв для роботи на деокупованих територіях можливо і необхідно. Дякую їм за таку важливу роботу, яка пришвидшить відновлення України», – зазначила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

За результатами наради Вищій раді правосуддя та Вищій кваліфікаційній комісії суддів доручено опрацювати питання створення окремого кадрового резерву суддів для роботи на ДОТ.

Фото надані пресслужбою Мінреінтеграції

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux