Що таке державна політика, які її особливості, яким чином вона формується, хто і як має вплив на її реалізацію – відповіді на ці та інші запитання можна знайти, переглянувши новий онлайн-курс для держслужбовців «Що таке державна політика і як її формувати». Серіал вже доступний на Дія.Цифрова освіта.
«Одним із пріоритетів, який закладений в Стратегії НАДС - є формування ефективної системи професійного навчання для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. І навіть більше, професійний розвиток державних службовців – як пріоритет та завдання, закладено й в Стратегії реформування державного управління. Власне, цей освітній курс дійсно дозволить розширити світогляд державних службовців. Адже ми в деталях розглядаємо як відбувається формування політики, які гвинтики є в цій величезній машині, щоб змусити її рухатися у правильному напрямі. І головне розуміти, які правила, скільки часу та зусиль це займає. І те, що цьому можна і потрібно вчитися», - зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина під час презентації освітнього серіалу. А ще зауважила, що однією із важливих компетентностей державного службовця має бути прагнення до саморозвитку, постійне удосконалення своїх знань та навичок.
Захід відбувся за участі Валерії Іонан, заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, Манал Фоуані, заступниці Постійної представниці ПРООН в Україні та Олексія Дороганя, виконавчого директора Офісу ефективного регулювання (BRDO).
Нагадаємо, що курс Міністерства цифрової трансформації України створено в партнерстві з НАДС та Офісом ефективного регулювання (BRDO), за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримка DIA)», що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Урядом Швеції.
Додамо, що після проходження навчання кожен отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.
Подивитися трансляцію презентації курсу
Фото: Антон Філоненко, Міністерство цифрової трансформації