Особиста ефективність, інструменти стратегічного та оперативного тайм менеджменту, підвищення продуктивності та самомотивація – на цих питаннях сконцентрувався фокус другого дня модулю «Управління ефективністю» навчальної програми «HR-майстерня».
Голова НАДС Наталія Алюшина поспілкувалася з учасниками «HR майстерні» та розповіла про алгоритм побудови особистої ефективності. Поділилася також і особистими лайфхаками як досягти рівноваги між роботою, сім'єю і при цьому знайти час для себе.
«Успішна діяльність будь-якої організації залежить від особистої ефективності її керівника та членів команди. Але як цього досягти? Завдання не з простих. Адже правильне співвідношення робочого та особистого часу дуже важливе. Потік інформації надзвичайно великий і не загубитися в ньому - ще той квест. Зазвичай ми ретельно плануємо робочі задачі, а особисті випадають з нашого фокусу. Рівень відповідальності державних службовців колосальний і кожного дня вони стикаються з великою кількістю задач. На їх вирішення часто йде багато сил, а зачасту навіть у збиток особистому простору. Втім, щоб ефективно виконувати завдання, головне тримати баланс», - зазначила Наталія Алюшина.
Також говорили й про те, як запобігти професійному вигоранню. На думку Наталії Алюшиної слід навчитися правильно розподіляти час, виокремлювати завдання за рівнем пріоритетності. А ще, планувати активності, які наповнюють енергією. «Важливо займатися улюбленою справою. Але не менш важливо, щоб ця улюблена справа приносила задоволення і користь іншим людям. Саме тоді можна говорити про особисту ефективність та продуктивність», - резюмувала Голова Агентства.
Крім цього, учасники з величезною цікавістю прослухали лекцію за участі Агіти Кальвіни, директорки Латвійскої школи державного управління, та Катрі Вінтіши, HR консультантки та тренерки, лідерки HR-лабораторії. Спікерки розповіли про досвід Латвії у сфері управління ефективністю у державному секторі.
Заняття в рамках наступного модулю навчальної програми відбудуться 17 та 18 вересня. Якщо ви дуже хотіли, але не потрапили до числа слухачів “HR майстерні” – є можливість це зробити. За підтримки організаторів проєкту двоє держслужбовців, які працюють у сфері управління персоналом, мають можливість долучитися до відвідування кожного модулю в якості “вільних слухачів”. Слідкуйте за нашими новинами!
Нагадаємо, що навчальна програма «HR майстерня» розроблена для працівників служб управління персоналом, які готові впроваджувати зміни у своїх державних органах та реалізується за підтримки НАДС, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту «Українська Архітектура Реформ»), EU 4 PAR й Української школи урядування.