Впродовж тижня на базі Української школи урядування триватиме тренінг для тренерів «Інноваційні методи викладання та лідерство». До учасників звернулася Голова НАДС Наталія Алюшина.
«Навчальна програма, яку ви пройдете впродовж тижня, допоможе забезпечити комунікативну, інклюзивну та цифрову грамотність. Адже цей тренінг спрямований на розвиток тренерських навичок і орієнтований на засвоєння інноваційних технологій, форм та засобів підвищення професійної кваліфікації дорослих. Щоб тренінг був максимально ефективним, ви маєте правильно його конструювати, розуміти на підвищення якої саме компетентності він спрямований. Цими секретами з вами радо поділять колеги з Грузії та України. Тож, пройшовши теоретичні та практичні вправи, ви максимально прокачаєте свої «скіли» та здобудете цінний досвід формування тренінгових програм, який надалі зможете ефективно застосовувати у своїх колективах», - зазначила Наталія Алюшина.
Захід став можливим завдяки активній співпраці Національного агентства України з питань державної служби, Української школи урядування та Академії Міністерства фінансів Грузії. Домовленостей про такий формат спільної роботи досягнуто під час міжнародного форуму, що проходив у червні цього року у м.Душанбе (Республіка Таджикистан).
Фахівці із Академії Міністерства фінансів Грузії відразу ж зголосилися виступити тренерами та поділитися досвідом з колегами з України. Зокрема, з учасниками тренінгу працюватимуть заступник директора Академії міністерства фінансів Грузії Георгій Размадзе, начальник відділу управління програмами Єкатеріна Гогелашвілі, керівник відділу регіональних проектів Маріам Хвічія. А також керівник регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області Сергій Лукін. В навчальній програмі передбачено вивчення методології планування тренінгу та підвищення мотивації державних службовців для професійного розвитку, складових компонентів моделі CELTA, побудова якісної комунікації.