Основи антикризового управління у сучасних умовах, методи та інструменти виходу з кризового стану вивчали державні службовців категорії «А» в рамках загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Антикризовий менеджмент у публічному управлінні», що триває на базі Української школи урядування.
«Ніхто не очікував, що пандемія настільки змінить звичний порядок речей і ми будемо управляти персоналом та власне працювати в дистанційному форматі, спілкуватися онлайн з багатьох робочих питань. Але маємо бути готовими до кризових явищ та викликів, швидко реагувати та приймати ефективні управлінські рішення», - акцентувала увагу учасників навчання Голова НАДС Наталія Алюшина.
Програма є практико-орієнтованою та покликана сприяти формуванню у керівників сучасного стратегічного мислення та ефективного публічного управління в кризових ситуаціях. Адже однією з передумов створення такої програми стали виклики зумовлені боротьбою з поширенням COVID-19.
Так, протягом останнього етапу навчання слухачі опрацюють теми, що стосуються розробки та реалізації антикризової стратегії, стратегії комунікацій в кризовий період та особливостей управління в посткризовий період. Передбачено й практичні заняття, що дозволить закріпити засвоєний теоретичний матеріал.
Зі слухачами працюватимуть: Юлія Бех, доктор філософських наук, професор кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції НПУ ім.М.Драгоманова, бізнес-тренер, фасилітатор; Володимир Азовський, директор та засновник «Інхаус Консалтинг», тренер Освітнього Хабу м. Києва; Вікторія Данилевська, практикуючий психолог-профайлер, політтехнолог, тренер, методолог освітніх програм.
Нагадаємо, що навчальна програма розроблена спільно Українською школою урядування та Освітнім хабом міста Києва спеціально для лідерів державних органів.