Відбулося перше засідання новоствореної Наглядової ради Вищої школи публічного управління за участі Голови НАДС Наталії Алюшиної.
За словами Голови НАДС, створення та розвиток Вищої школи публічного управління є актуальним завданням для сучасної системи публічного управління.
«Зараз Україна особливо потребує навчального закладу європейського рівня для якісної підготовки державних службовців - з інноваційними й практично орієнтованими програмами, що виховують стратегів, здатних на сміливі та виважені рішення», - підкреслила Наталія Алюшина.
Під час установчого засідання директор Вищої школи Юлія Лихач представила членам Наглядової ради Звіт про роботу Вищої школи у 2022 році. Зокрема, зосередила увагу на кількісних і якісних показниках ключових аспектів функціонування закладу, таких як: підвищення кваліфікації публічних службовців, розробка навчально-методичних матеріалів та програм, забезпечення якості освіти, формування пулу професійних експертів-тренерів тощо.
Також було висвітлено питання фінансового та ресурсного забезпечення, основних досягнень налагодження співпраці з міжнародними інституціями і партнерами.
Крім того, на розгляд Наглядової ради було винесено Стратегію розвитку Вищої школи на 2023-2028 роки за пріоритетними напрямами.
За результатами презентації Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко зазначив: «Стратегія розвитку Вищої школи публічного управління — це глобальна історія. І ми готові допомагати у її впровадженні. Програму необхідно адаптувати до вимог Європейського Союзу, щоб посилити інтеграцію на рівні публічних службовців. Серед моїх пропозицій — презентувати цю Стратегію найближчим часом на засіданні профільного Комітету Парламенту. Крім того, дієвим кроком може бути співпраця з Міністерством цифрової трансформації. Ми готові обговорювати, сприяти та йти цим шляхом, говорити про його важливість і з європейськими партнерами. Адже ідея та зміст програми важливі та мають дати позитивні результати для підвищення кваліфікації та професійного росту українських публічних службовців».
Члени Наглядової ради засвідчили свою готовність сприяти Вищій школі як освітньо-науковому хабу у зміцненні кадрового потенціалу, матеріально-технічної і навчальної бази та ефективнішій взаємодії із міжнародними і національними освітніми стейкхолдерами.