• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
06 листопада 2019 року - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 05 листопада 2019

05
листопада
19:00
вiвторок
06
листопада
10:00
середа

Проект 

 

Дата проведення: 6 листопада 2019 року

Місце проведення: 

НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327, 

IІ поверх, Центр оцінювання кандидатів на

зайняття посад державної служби Української школи урядування

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

 

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1.  Про проведення конкурсів на зайняття посад першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.
 2. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
 3. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.
 4. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.
 5. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.
 6. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.
 7. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
 8. Різне.