• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
1 листопада 2019 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 29 жовтня 2019

29
жовтня
18:03
вiвторок
01
листопада
10:00
п'ятниця

 


Проект 

 

Дата проведення: 1 листопада 2019 року

Місце проведення: 

Національне агентство України з питань державної служби, 

IІІ поверх, кабінет № 327, 

IІ поверх, Центру оцінювання кандидатів на

зайняття посад державної служби Української школи урядування

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

 1. Про проведення конкурсів на зайняття посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державного агентства автомобільних доріг.
 2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 18-21 жовтня 2019 року № 14.
 3. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
 4. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державного агентства автомобільних доріг.
 5. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державного агентства автомобільних доріг.
 6. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державного агентства автомобільних доріг.
 7. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державного агентства автомобільних доріг.
 8. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
 9. Різне.