• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
10 жовтня 2019 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 08 жовтня 2019

08
жовтня
13:22
вiвторок
10
жовтня
10:00
четвер

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

   Проект 

 

Дата проведення: 10 жовтня 2019 року

Місце проведення: 

НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

 1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 07 жовтня 2019 року № 11.
 3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 796-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України» та заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 797-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України».
 4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.
 5. Про проведення тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, тестування на знання законодавства та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 6. Заповнення мотиваційної анкети кандидатами на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 9. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 10.  Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 11.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
 12. Різне.