• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
11 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 07 лютого 2020

07
лютого
10:11
п'ятниця
11
лютого
12:00
вiвторок


Проєкт 

Дата проведення: 11 лютого 2020 року

Місце проведення: 

Національне агентство України з питань державної служби, 

IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 12 год. 00 хвилин.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, яких допущено до етапу співбесіди.

2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів та визначення її результатів.

3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, яких допущено до етапу співбесіди.

6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів та визначення її результатів

7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів.

8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини, яких допущено до етапу співбесіди.

10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини та визначення її результатів

11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини.

12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби охорони культурної спадщини, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.