• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
15 листопада 2019 року - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 14 листопада 2019

14
листопада
20:08
четвер
15
листопада
20:09
п'ятниця

Проект

 

Дата проведення: 15 листопада 2019 року

Місце проведення: 

НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327,

IІ поверх, Центр оцінювання кандидатів на

зайняття посад державної служби Української школи урядування

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 14 год. 00 хв.


 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1.  Співбесіда з кандидатами на посаду заступника Голови Державного агентства резерву та оголошення результатів.
 2. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційного завдання (письмового) для кандидатів на посади Голови Українського інституту національної пам’яті, Голови Державного агентства з питань кіно, Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті.
 3. Розв'язання письмового ситуаційного завдання та визначення їх результатів для кандидатів на посади Голови Українського інституту національної пам’яті, Голови Державного агентства з питань кіно, Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті.
 4. Перевірка результатів ситуаційного завдання та оголошення результатів.
 5. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті
 6. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посади Голови Українського інституту національної пам’яті.
 7. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань кіно.
 8. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Українського інституту національної пам’яті, Голови Державного агентства з питань кіно, Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті.
 9. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
 10.  Різне.