• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
21 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 14 лютого 2020

14
лютого
12:47
п'ятниця
21
лютого
12:00
п'ятниця


Проєкт 

Дата проведення: 21 лютого 2020 року

Місце проведення: 

НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хв.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби та визначення її результатів.

3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державної соціальної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної соціальної служби та визначення її результатів.

7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної соціальної служби.

8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби та визначення її результатів.

11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби.

12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.