• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
21 січня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 17 січня 2020

17
січня
18:03
п'ятниця
21
січня
12:00
вiвторок


Проєкт 

Дата проведення: 21 січня 2020 року

Місце проведення: 

Національне агентство України з питань державної служби, 

IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 12 год. 00 хвилин.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань кіно, яких допущено до етапу співбесіди.

2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства з питань кіно та визначення її результатів.

3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань кіно.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства з питань кіно, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яких допущено до етапу співбесіди.

6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та визначення її результатів

7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

8. Визначення кандидатур на зайняття посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства етнополітики та свободи совісті, яких допущено до етапу співбесіди.

10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства етнополітики та свободи совісті та визначення її результатів

11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства етнополітики та свободи совісті.

12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства етнополітики та свободи совісті, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.