• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
27 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 25 лютого 2020

25
лютого
18:01
вiвторок
27
лютого
12:00
четвер

Проєкт 

 

Дата проведення: 27 лютого 2020 року

Місце проведення: 

НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 12 год. 00 хв.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади керівника апарату Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яких допущено до етапу співбесіди.

2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади керівника апарату Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та визначення її результатів.

3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби та визначення її результатів.

7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби.

8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.