• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
29 жовтня 2019 року - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 28 жовтня 2019

28
жовтня
10:00
понедiлок
29
жовтня
10:00
вiвторок

Проект

 

Дата проведення: 29 жовтня 2019 року

Місце проведення:

Національне агентство України з питань державної служби,

IІІ поверх, кабінет № 327,

IІ поверх, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

Української школи урядування м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

 

 

Порядок денний
засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1.  Про проведення конкурсів на зайняття посад Голови Державної служби геології та надр, Голови Державної архівної служби.
 2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 15 жовтня 2019 року № 13.
 3. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
 4. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби геології та надр, Голови Державної архівної служби.
 5. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби геології та надр, Голови Державної архівної служби.
 6. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби геології та надр, Голови Державної архівної служби.
 7. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби геології та надр, Голови Державної архівної служби.
 8. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
 9. Різне.