• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
ОГОЛОШЕНО Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом»
опубліковано 01 жовтня 2019

01
жовтня
12:27
вiвторок
14
листопада
18:00
четвер

Відповідно до наказу НАДС «Про оголошення Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом»» від 19 вересня 2019 року № 175-19 оголошено Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом» у номінаціях:

  • «Краща практика мотивації державних службовців в державному органі»;
  • «Краща практика управління талантами в державному органі»;
  • «Краща практика стратегічного управління людськими ресурсами в державному органі».

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі служби управління персоналом державних органів на трьох рівнях:

І рівень – служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення;

ІІ рівень – служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя;

ІІІ рівень – служби управління персоналом центральних органів виконавчої влади, органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на всю територію України (включаючи служби управління персоналом Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Державної судової адміністрації України).


Заповнену заявку на участь у Конкурсі необхідно надіслати до 14 листопада 2019 року на електронну пошту rada@nads.gov.ua.


Нагородження переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться 19 грудня 2019 року на засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.


Додаткову інформацію про участь у Конкурсі надає Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі НАДС за телефоном (044) 256 00 18.