•  
  •  
  •  

Новини

Реформування структури міністерств, оновлення Стратегії реформування державного управління України та її фінансове забезпечення у 2019 році розглянуто на засіданні Координаційної ради з питань реформування держуправління

За участю Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка відбулося засідання ХІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління, у якому взяв участь Голова НАДС Костянтин Ващенко.

Грудень, 13/2018
Проблеми реформування системи професійного навчання працівників органів місцевої державної влади та органів місцевого самоврядування обговореного на VII «Розумовських читаннях»

За сприяння НАДС, НАДУ при Президентові України, Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської облради та за підтримки Фонду Ганса Зайделя у м. Чернігові відбулися VII «Розумовські читання».

У роботі міжнародної науково-практичної конференції «Розумовські читання» взяв участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

Грудень, 13/2018
Увага! Відбудеться засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС

У Національному агентстві України з питань державної служби відбудеться чергове засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС, до складу якої входять керівники служб управління персоналом ЦОВВ та інших державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України.

Грудень, 12/2018
Відбувся воркшоп на тему «Трансформація організаційної культури держслужби: від викликів до позитивних рішень»

З ініціативи Асоціації «Професійний уряд» (PGA) у співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, НАДС, Київської школи економіки та за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні відбулася презентація дослідження організаційної культури державної служби України.

Грудень, 12/2018
Завершився черговий тренінг «Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах реформ»

У Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (Обухівський район, смт Козин) завершилося триденне навчання голів районних державних адміністрацій за тренінговою програмою «Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах реформ».

За участю заступника Голови НАДС Андрія Заболотного відбувся круглий стіл з актуальних питань діяльності голів районних державних адміністрацій.

Грудень, 12/2018
Потреби професійної підготовки держслужбовців та посадовців органів місцевого самоврядування обговорено на засіданні круглого столу «Розвиток кадрового потенціалу місцевого самоврядування в Україні»

За сприяння Проект «Партнерство для розвитку міст» проміс/pleddg та НАДУ при Президентові України відбулося засідання круглого столу «Розвиток кадрового потенціалу місцевого самоврядування в Україні», у роботі якого взяв участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

Під час заходу представники центральних органів виконавчої влади та ОМС, науковці й представники громадськості, директори обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників ОМС обговорили потреби професійної підготовки державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування.

Грудень, 12/2018
Про усунення порушень прав державних службовців

У листопаді 2018 року фахівцями Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях в ході проведення планової перевірки Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області щодо дотримання законодавства у сфері державної служби виявлено порушення прав 34 державних службовців у частині правомірності здійснення виплати надбавки за ранг державного службовця та виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця.

Грудень, 12/2018
Переможці на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» за 10.12.2018

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України визначено:

переможцем – Поліщука Віктора Петровича.

 

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань кіно визначено:

переможцем – Недзельського Сергія Петровича;

другим кандидатом – Дмитренка Олександра Сергійовича.

 

Грудень, 10/2018
10 грудня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

 

Грудень, 06/2018
Актуальні питання і практики здійснення оцінки вартості стратегій розглянуто в контексті вдосконалення системи державного управління та системи управління державними фінансами

У рамках Робочої групи (Панелі) «Врядування та реформа державного управління» Тематичної платформи 1 «Зміцнення інститутів та забезпечення належного врядування» ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» відбувся семінар «Оцінка вартості стратегій як невід’ємна частина процесу стратегічного планування». Захід організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України, НАДС та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Грудень, 06/2018