• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Близько 1800 осіб пройшли тестування на зайняття вакантних посад до Вищого антикорупційного суду України у Центрі оцінювання кандидатів на посади державної служби
опубліковано 26 липня 2019 року о 17:05

У Центрі оцінювання кандидатів на посади державної служби при НАДС проводиться тестування кандидатів на заміщення вакантних посад державної служби на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, знання законодавства, а також знання спеціального законодавства. 


11, 24, 25 та 26 липня 2019 року була проведена процедура тестування кандидатів на зайняття посад державної служби у Вищому антикорупційному суді України. Заявлена кількість кандидатів для проходження процедури тестування становила 1796 осіб.Довідково: проведення оцінювання кандидатів у Центрі надає можливість оптимізувати проведення конкурсних процедур, що дозволить розвантажити центральні органи виконавчої влади. Технічне оснащення Центру дозволяє одночасно провести тестування понад 50 кандидатів на посади державної служби. У період з квітня по червень 2019 року у Центрі загалом пройшли процедуру оцінювання 551 кандидат на зайняття посад державної служби категорій «А» , «Б» та «В», зокрема: – 25 кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А»; – 526 кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В».