• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
До уваги центральних органів виконавчої влади!
опубліковано 05 листопада 2019 року о 16:33

Проведення конкурсів на зайняття посад державної служби категорій «Б » і «В» та посад фахівців з питань реформ (етап тестування) з жовтня 2019 року проводиться в  Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування.

Центр оцінювання щомісяця формує відповідний графік проведення оцінювання. З метою запобігання неузгодженості у вищезазначеному графіку просимо центральні органи виконавчої влади при плануванні конкурсів дати їх проведення обов’язково погоджувати з Центром оцінювання.

Контактна особа: Корчова Яна Анатоліївна, Відділ координації взаємодії з державними органами Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування, тел. 044-256-00-60.

Довідково: Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування утворено відповідно до Стратегії реформування державного управління України на період до 2021 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 474-р.

Основними завданнями Центру є оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби і методичне забезпечення діяльності конкурсних комісій для проведення конкурсів на зайняття посад державної служби категорій «А», «Б», «В» та посад фахівців з питань реформ.

Технічна база Центру дозволяє проводити одночасне тестування в межах одного етапу конкурсу для 51 кандидата.

Центр розташований у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15, ІІ поверх.