• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Інформація про проходження конкурсу на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
опубліковано 19 грудня 2019 року о 09:00

Ураховуючи велику увагу громадськості до конкурсу на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Національне агентство України з питань державної служби інформує:

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади державної служби, посада державного секретаря міністерства відноситься до посад фахівців з питань реформ.

Кандидати на зайняття зазначеної посади вже пройшли такі тестування: на абстрактне і вербальне мислення, знання загального законодавства, володіння іноземною мовою.

У конкурсі беруть участь 31 кандидат.

Тест на абстрактне мислення успішно пройшло 22 кандидати, тест на вербальне мислення – 21 кандидат, тест на знання загального законодавства – 20 кандидатів. Перевірку на знання іноземної мови успішно пройшло 19 кандидатів.

Отже до етапу виконання ситуаційних завдань у письмовій і усній формі допущено 19 кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідний список кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розміщено на офіційному веб-сайті НАДС у розділі «Вищий корпус».