• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Відбулося третє засідання Робочої групи з розроблення та затвердження професійних стандартів у сфері державної служби
опубліковано 01 жовтня 2019 року о 17:36

Відбулося третє засідання Робочої групи з розроблення та затвердження професійних стандартів у сфері державної служби, яке відкрив перший заступник Голови НАДС, керівник робочої групи Володимир Купрій.

У рамках зустрічі директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталія Алюшина ознайомила учасників з результатами проведеного громадського обговорення проєктів професійних стандартів: «Генерального директора директорату (директора генерального департаменту)», «Керівника експертної групи (у складі директорату, генерального департаменту)» та «Державного експерта (директорату, генерального департаменту)».

Також вона зазначила, що отримані пропозиції стосувалися термінології, редакційних правок (в частині умінь і професійних компетенцій), а також їх  доповнення, які робочою групою враховано частково. У підсумку, до проєктів професійних стандартів було внесено точкові зміни.

Проєкти професійних стандартів (із змінами) членами робочої групи схвалено та прийнято рішення щодо їх подання суб’єкту перевірки – Науково-дослідному інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України.