• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
опубліковано 17 березня 2020 року о 14:57

На засіданні Уряду внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від  25 березня 2016 р. № 246. 

Зазначені зміни стосуються проведення конкурсів під час запровадженого в країні карантину. А саме:

1. У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» суб`єкт призначення або керівник державної служби має право зупинити проведення конкурсу, про що видає відповідний наказ/ розпорядження.

2. Служба управління персоналом державного органу, в якому проводиться конкурс, не пізніше  наступного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення повідомляє про це кандидатів.

3.  У разі зупинення конкурсу перебіг строків, визначених частиною п’ятою статті 23  Закону України «Про державну службу», зупиняється.

4. Про відновлення проведення конкурсу суб`єкт призначення або керівник державної служби видає відповідний наказ/розпорядження.

5. Служба управління персоналом державного органу, в якому проводиться конкурс, не пізніше наступного робочого з дня прийняття відповідного рішення повідомляє про це кандидатів.

Зазначені зміни наберуть чинності після публікації в офіційних джерелах.