• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
24 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 22 грудня 2019

22
грудня
11:38
неділя
24
грудня
12:00
вiвторок

 

Проєкт 

 

Дата проведення: 24 грудня 2019 року

Місце проведення: 

НАДС,  IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 12 год. 00 хв.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 1. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання та визначення її результатів.

2. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та визначення її результатів.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та визначення її результатів.

6. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.