• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
26 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 24 грудня 2019

24
грудня
12:41
вiвторок
26
грудня
12:00
четвер


Проєкт 

Дата проведення: 26 грудня 2019 року

Місце проведення: 

Національне агентство України з питань державної служби, 

IІІ поверх, кабінет № 327, 

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 12 год. 00 хвилин.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

1. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження та визначення її результатів.

2. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження та визначення її результатів.

4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

5. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної екологічної інспекції та визначення її результатів.

6. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної екологічної інспекції, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.