• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
27 листопада 2019 року - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 26 листопада 2019

26
листопада
18:40
вiвторок
27
листопада
10:00
середа


Проєкт

 

Дата проведення: 27 листопада 2019 року

Місце проведення: 

НАДС, 3-й поверх, кабінет № 327,

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби


1. Затвердження ситуаційного завдання (письмового) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

2. Затвердження переліку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля, які допущені до етапу розв’язання ситуаційного завдання.

3. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

4. Розв’язання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

5. Перевірка розв’язання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

6. Оголошення результатів виконання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

7. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

8. Розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

9. Перевірка розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

10. Оголошення результатів виконання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

12. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

13. Різне.