• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
28 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
опубліковано 27 листопада 2019

27
листопада
17:59
середа
28
листопада
10:30
четвер

Проєкт 

 

Дата проведення: 28 листопада 2019 року

Місце проведення: 

НАДС, 3-й поверх, кабінет № 327,

Центр оцінювання кандидатів на

зайняття посад державної служби, 2-й поверх

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 30 хвилин.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

1. Затвердження ситуаційного завдання (письмово) для кандидатів на посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

2. Затвердження списку кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту і державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, які допущені до етапу розв’язання ситуаційного завдання.

3. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту і державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

4. Розв’язання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту і державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

5. Перевірка письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту і державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій

6. Оголошення результатів виконання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту і державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

7. Затвердження ситуаційного завдання (усного) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

8. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

9. Розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

10. Перевірка усного розв’язання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

11. Оголошення результатів виконання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій.

12. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту.

13. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови державної служби морського та річкового транспорту, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

14. Різне.