Підсумки, досягнення і плани впровадження Інформаційної системи управління людськими ресурсами на державній службі обговорили в ході робочої зустрічі представники НАДС та Світового банку.
Голова НАДС Наталія Алюшина розповіла, яких результатів вдалося досягнути впродовж останніх трьох тижнів: «Колеги, продовжуємо рухатися до визначеної цілі. Якщо під час минулої зустрічі ми звітували про підключення до HRMIS 25 державних органів, то наразі їх уже 47. Днями роботу в HRMIS планує розпочати і Державна казначейська служба, а це понад 13 500 працівників. Крім того, зазначу, що у НАДС уже повноцінно функціонує модуль заробітної плати. Так, за грудень і січень в Агентстві заробітна плата нараховувалася через HRMIS. І сьогодні багато держорганів готові підтримати нас, адже НАДС став гарним прикладом використання Інформаційної системи для всієї державної служби. Вже завтра в Агентстві відбудеться робоча зустріч з розробниками HRMIS, під час якої учасники обговорять можливість доопрацювання функціоналу та адаптації програмного забезпечення, для комфортної роботи в ньому. А 15 і 16 лютого працівники НАДС зустрінуться з представниками служб управління персоналом та фінансових служб державних органів, які уже працюють в HRMIS, щоб поділитися досвідом, надати власні рекомендації та побажання. Адже наразі Система працює в тестовому режимі і наше завдання зробити її максимально простою та практичною для користувачів».
Досягнуто значних результатів, але попереду ще багато роботи. Адже 31 березня 2021 року завершиться перша фаза реалізації HRMIS за підтримки Світового банку.
Європейські колеги високо оцінили роботу та результати НАДС щодо впровадження HRMIS і наголосили на повній підтримці Агентства у реалізації проєкту.
Довідково! Нагадаємо, що відповідно до плану Стратегії реформування державного управління України на період до 2021 року одним з пріоритетів реформи державної служби є створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати на державній службі (HRMIS). Партнером у реалізації даного напряму є Світовий банк. Зокрема, проєкт Світового банку «Зміцнення управління державними ресурсами» фінансується ЄС в рамках програми EURoPAF (WB Grant for the Strengthening Public Resource Management Project funded under the EU Program for the Reform of Public Administration and Finances (EURoPAF).