Сьогодні відбулася третя, заключна, частина онлайн-навчання для працівників управління персоналом на державній службі від Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, яке організувало НАДС. Навчання проходило в рамках загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Інноваційні технології управління персоналом».
Темою третього онлайн-семінару став тайм-менеджмент. Учасники розглянули принципи тайм-менеджменту та дізналися як правильно планувати свій час, щоб усе встигати. Організатори проаналізували та розповіли про найвідоміші світові техніки тайм-менеджменту та їх практичне застосування.
Важливість та актуальність цієї теми підкреслила і Голова НАДС Наталія Алюшина: «Тема сьогоднішнього онлайн-семінару дозволила нам переглянути своє власне відношення до часу, отримати нові знання, методи, техніки тайм-менеджменту. Ми дізналися як правильно розставляти пріоритети, на що треба зважати, і найголовніше - як поважати свій час та час інших. Усе це дозволить нам підвищити свою ефективність та впливати на ефективність наших колег. Упевнена, що результатом навчання стане практичне втілення отриманих знань у професійній діяльності державних службовців».
Також Наталія Алюшина подякувала Представництву Фонду Ганса Зайделя в Україні та представникам Баварської школи управління за співпрацю та цікавий захід для підвищення професійної компетентності державних службовців.
Учасниками навчальної програми стали більше 100 державних службовців категорій «Б» та «В» із 13 державних органів виконавчої влади. Усі вони отримають відповідні сертифікати. Зокрема це представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державної податкової служби, Державної міграційної служби, Національного антикорупційного бюро України та ін.
Нагадаємо, що захід проводиться у рамках партнерського співробітництва з Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні за сприяння НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Української школи урядування.