• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Добірка новин Міжрегіональних управлінь НАДС
опубліковано 05 грудня 2021 року о 16:51

Про найголовніші новини, що відбулися протягом минулого тижня у Міжрегіональних управліннях НАДС, розповідаємо в щотижневому інформаційному огляді. 

Міжрегіональне управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях 

2 грудня заступник Голови НАДС Андрій Заболотний та начальник Міжрегіонального управління Костянтин Герасимюк дистанційно взяли участь у роботі Круглого столу організованого спільно з ВДПУ ім. М. Коцюбинського на тему «Розвиток інститутів місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічної влади в Україні». Захід приурочено до Дня місцевого самоврядування. Під час змістовного діалогу учасниками заходу обговорено:

• інформаційно – правове забезпечення децентралізації публічної влади.

• Проблеми вдосконалення законодавчого регулювання місцевого самоврядування в Україні.

• Організаційно – правові засади розмежування повноважень між органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.

• Впровадження електронних технологій і послуг у системі органів місцевого самоврядування.

• Співробітництво громад як чинник ефективного управління розвитком територій.

Міжрегіональне управління НАДС у Волинській та Рівненській областях 

2 грудня начальник Міжрегіонального управління Олег Лавренчук взяв участь у роботі державної екзаменаційної комісії Інституту неперервної освіти ВНУ ім. Лесі Українки заочної форми навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»освітньо-професійної програми "Державна служба".

Міжрегіональне управління НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях 

30 листопада начальником Міжрегіонального управління Людмилою Трушиною проведено особистий прийом громадян. Під час прийому були розглянуті та обговорені питання: щодо переведення державного службовця з другого органу без наявності Державного сертифікату; щодо відсторонення державного службовця від виконання посадових обов’язків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

Міжрегіональне управління НАДС у Донецькій та Луганській областях

2 грудня начальником Міжрегіонального управління Наталією Щербіною надано методично-консультативну допомогу службі управління персоналом Щастинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з питань проведення конкурсної процедури на зайняття посад державної служби категорії «В», оцінювання результатів службової діяльності державних службовців тощо.

Міжрегіональне управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

29 листопада заступник начальника Міжрегіонального управління Оксана Бусля, надала методично-консультативну допомогу представнику Державної служби якості освіти у Черкаській області щодо зарахування окремих періодів роботи до стажу державної служби.

Міжрегіональне управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях

29 листопада – 3 грудня працівниками Міжрегіонального управління в рамках методичного і консультативного забезпечення діяльності служб управління персоналом надано індивідуальну консультативну допомогу посадовим особам місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, територіальних органів центральних органів виконавчої влади Львівської та Закарпатської областей. В ході проведеної роботи здійснено розгляд питань щодо присвоєння рангів, порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та процедури його оголошення, підстави недопущення кандидата до участі у конкурсі за результатами розгляду поданої ним інформації; проведення конкурсу в період дії карантину, порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Міжрегіональне управління НАДС в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях

Відповідно до затвердженого графіку заступницею начальника МУ НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Ольгою Кальченко 1 грудня проведено «Пряму телефонну лінію - Державна служба», на яку звернулися державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування з актуальних питань проходження служби у таких органах. Актуальними залишаються питання стосовно затвердження результатів оцінювання службової діяльності державних службовців, які займают посади державної служби категорії "Б" і "В" , порядку виплати надбавки за ранг державного службовця у період встановлення випробувального терміну, порядку звільнення державного службовця, порядку звільнення за власним бажанням старосту ОТГ, складання індивідуальної програми тощо.

Міжрегіональне управління НАДС у Полтавській та Кіровоградській областях

2 грудня начальник управління Володимир Люлька взяв участь у засіданні «круглого столу» що був присвячений темі «Місцеве самоврядування – основа сталого розвитку держави». Володимир Люлька проінформував присутніх про стан реформування служби в органах місцевого самоврядування та, за дорученням Голови Національного агентства України з питань державної служби Наталії Алюшиної, вручив відомчі відзнаки НАДС кращим керівникам кадрової служби органів місцевого самоврядування області. Захід проводиться у рамках обласного проєкту «Уроки та фактори успіху». Організаторами є обласна рада та регіональний центр підвищення кваліфікації Кіровоградської області.

Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях

2 грудня керівництвом міжрегіонального управління проведено особистий прийом громадян. Розглянуто та надано роз’яснення на питання щодо порядку розірвання контрактів про проходження державної служби; атестації посадових осіб органів місцевого самоврядування; зарахування до стажу державної служби періодів викладацької, педагогічної та наукової роботи та інші.

Міжрегіональне Управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях

Заступник начальника Міжрегіонального управління Наталія Житарюк взяла участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулись у Чернівецькій обласній раді. До участі у святкових заходах були запрошені депутати обласної ради, голови районних рад та голови ОТГ Чернівецької області, науковці, працівники виконавчого апарату Чернівецької обласної ради. Наталія Житарюк щиро привітала учасників урочистого зібрання, а також вручила Подяку Національного агентства України з питань державної служби заступнику начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Чернівецької облради Сергію Бабіцькому. Такою ж відзнакою НАДС нагороджена начальник відділу організаційної, кадрової роботи та з'язків з громадськістю Глибоцької ОТГ Анастасія Ізраілик.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux