В НАДС та інших пілотних органах триває класифікація посад, що є першим етапом проведення реформи системи оплати праці.
Під час цього етапу кожна посада у штатному розписі класифікується шляхом віднесення до відповідної сім’ї та рівня посади, з урахуванням рівня юрисдикції державного органу.
Зокрема, сьогодні відбулося чергове засідання Класифікаційного комітету НАДС, в рамках якого розглянули 19 посад, що входять до складу трьох самостійних структурних підрозділів.
В ході засідання керівники підрозділів розповіли членам класифікаційного комітету про посадові обов’язки працівників, їхні пріоритети в роботі та інші суттєві чинники, важливі для класифікації.
Враховуючи практику проведення класифікації посад та звернення членів класифікаційних комітетів пілотних органів, Генеральний департамент з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби розробив та представив Індикатори віднесення посад категорії «В» до вищого, середнього або початкового рівнів.
Цей інструмент уже апробовано Класифікаційним комітетом НАДС та надіслано секретарям комітетів інших органів пілотного проєкту. Індикатори допомагають за єдиними підходами сформувати уточнюючі запитання та визначитися із віднесенням посади до відповідного рівня.
Нагадаємо, класифікація посад державної служби триватиме у пілотних органах, які є учасниками експериментального проєкту, до 1 березня 2021 року. А це НАДС та його територіальні органи, Міністерство фінансів, Міністерство цифрової трансформації та СКМУ. Після завершення пілотного проєкту НАДС має узагальнити та проаналізувати зібрані результати.
Додамо, що спеціально для членів класифікаційного комітету у НАДС запроваджено години консультації з питань проведення класифікації. Долучитися до них можна в онлайн форматі щоп’ятниці з 14:00 – 15:40. Детальніше читайте тут https://bit.ly/3d00seL