Які стратегічні цілі та завдання стоять перед НАДС, як їх виконати, а також яким чином може долучитися кожен з 10 міжрегіональних територіальних управлінь Агентства для реалізації спільних планів та досягнення єдиних результатів. Саме над такими завданнями під час стратегічної сесії працювали керівники та представники територіальних органів НАДС. Результатом їх роботи стала робоча мапа реалізації визначених завдань.
Фасилітаторами заходу виступали представники команди підтримки реформи RST (Reform Support Team) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України – Леся Чередніченко та Ірина Муродшоєва. Спільно учасники визначили основні напрями діяльності НАДС, можливість їх каскадування та важливість виконання для реалізації реформи державного управління та державної служби зокрема.
«Ця сесія є дуже важливою для нас у стратегічному сенсі, оскільки розвиток наших територіальних управлінь для мене пріоритетний. Сьогодні ми маємо напрацювати спільне бачення, щодо подальшої роботи. Кожен з вас повинен зрозуміти, яким чином він може долучитися до реалізації стратегічних завдань НАДС в своєму територіальному органі. Також нам варто визначити, в який спосіб ми можемо посилити територіальні управління в майбутньому? Важливо, щоб ви артикулювати свої пропозиції: що НАДС може зробити для того, щоб забезпечити більшу активність та участь територіальних органів, як в державницьких справах, так і на місцевому рівні. Якщо наш основний акцент лежить в області управління людськими ресурсами на державній службі, то якими інструментами ми можемо забезпечити служби управління персоналом, в який спосіб посилити їх інституційну спроможність, який професійний розвиток надати, щоб зробити привабливою публічну службу», - відзначила Голова НАДС Наталія Алюшина.
Формуючи робочу мапу. учасники стратегічної сесії враховували принципи, цінності та місію НАДС, а також опиралися на стратегічні документи: Пріоритети діяльності НАДС на 2021 рік та Стратегічні цілі НАДС та його територіальних органів на 2021-2023 роки
Ідеї заходів для реалізації пріоритетних завдань представники територіальних органів НАДС виписували спільно, працюючи в групах. Серед напрацьованих ідей: створення регіональних центрів оцінювання кандидатів на посади державної служби; формування кадрового резерву в HRMIS; автоматизація спеціальних перевірок; включення керівників територіальних органів до складу Колегії ОДА при вирішенні питань, щодо державної служби.