• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Участь громадськості як складова якісної державної політики
опубліковано 04 грудня 2019 року о 11:55

У Стокгольмі протягом 3-4 грудня 2019 року представники органів державної влади, організацій громадянського суспільства шести країн-членів Східного Партнерства та ЄС у межах роботи 17-ої робочої зустрічі з питань врядування та реформи державного управління обговорюють питання розроблення державних політик на основі доказової бази та участі громадськості.

У зустрічі бере участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який презентував методологію оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом "взаємодія громадськості", а також досвід проведення такої оцінки в низці міністерств та центральних органів виконавчої влади. Методологія була розроблена та апробована НАДС у партнерстві з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, ПРООН та неурядовою організацією Творчий центр ТЦК.

Також під час зустрічі обговорено досвід країн, у яких відбулася базова оцінка SIGMA стану імплементації принципів державного управління. Зокрема, як позитивним визнано досвід України в перегляді стратегії реформи державного управління з урахуванням рекомендацій за результатами оцінки SIGMA.