• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Відбувся круглий стіл «Трансформація культури державної служби»
опубліковано 29 листопада 2019 року о 14:08

Українські та міжнародні експерти зібралися в Українському кризовому медіа-центрі для обговорення шляхів культурних змін на державній службі.

До присутніх звернувся Голова НАДС Олександр Стародубцев розпочавши із запитання: «що ж потрібно змінювати на державній службі?». Відповіддю стало, - «змінити культуру».

Висловлюючи своє бачення, він говорив, що немає сталого шаблону дій, вчинивши які всі стануть щасливими, оскільки, цю модель потрібно напрацювати.

Під час заходу спікери розповіли про те, що вже було зроблено для культурної трансформації, ознайомили присутніх із результатами досліджень щодо стану та рівня організаційної культури на державній службі, а також говорили про міжнародні та регіональні відмінності у сприйнятті культури державної служби.

Крім того, учасники круглого столу обговорили питання управління зміною культури у державному секторі, ціннісні засади та сенси для державної служби, роль інструментів діалогу в культурі державної служби, а також познайомились із досвідом трансформації культури в Національному банку України.

Завершився тренінг стратегічною сесією, під час якої усі учасники напрацьовували своє бачення пріоритетів Концепції культури державної служби.

Довідково: спікерами круглого столу виступили представники НАДС, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Національного банку України, міжнародні експерти CIDS та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, працівники установ НАН України, КШЕ, НАДУ та УГКЦ.