• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Забезпечення однакового та правильного застосування законодавства у сфері державної служби у центрі уваги державних службовців Рівненщини
опубліковано 11 вересня 2019 року о 18:09

На Рівненщині відбувся круглий стіл за участі фахівців центрального апарату НАДС та Української школи урядування, на якому було обговорено тему забезпечення однакового та правильного застосування законодавства у сфері державної служби.

У заході взяли участь державні службовці місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, державні службовці територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та державні службовці апеляційних судів, загальних місцевих судів Рівненської області.

За результатами проведеного круглого столу учасникам вручено сертифікати про навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації Української школи урядування.

Довідково: організаторами заходу були Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях, Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації.